KONST / Litografier / Färglitografi 15362029
nr 1536 2029
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 58/100. Färglitografi, bildmått: 31x26m, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:04:41
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
24 apr